Sīkdatnes

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Hertz tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Hertz tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Nesmēķēšanas politika

Mūsu mērķis ir nodrošināt drošu, tīru autoparku visiem mūsu klientiem un darbiniekiem. Lai to sasniegtu ar 2013. gada 1. maiju visas Hertz automašīnas tiek klasificētas kā nesmēķēšanas zonas.

Ja tiks konstatēts, ka automašīnā ir smēķēts, būsim spiesti iekasēt tīrīšanas izdevumus 100,- EUR apmērā.

Atbildes uz Jūsu iespējamiem jautājumiem

Kas veido tīrīšanas izdevumus? Un kā Jūs atbrīvosities no dūmu aroma automašīnās?
Mēs esam spiesti iekasēt tīrīšanas izdevumus 100,- EUR apmērā, jo automašīna tiek izņemta no autoparka aprites līdz pat 24 studām. Lai atbrīvotos no dūmu aroma, mums būs pastiprināti jātīra automašīnas salons t.sk. jaizmanto speciāli dezoderanti un jāvēdina automašīnas salons.

Kā es uzzināšu, ka esat iekasējuši tīrīšanas maksu par smēķēšanu automašīnā?
Mēs Jūs informēsim nekavējoties nododot Hertz automašīnu. Gadījumā, ja nodosiet automašīnu bez Hertz pārstāvja klātbūtnes izdevumi par tīrīšanu atspoguļosies Jūs nomas gala rēķinā.

Kas izlemj vai kāds ir smēķējis automašīnā?
Lēmumu pieņem Hertz Latvija menedžeri.

Vai automašīnā kurā nav atbilstošās uzlīmes es drīkstu smēķēt?
Nē, visas Hertz automašīnas ir nesmēķēšanas zonas.

Esmu Hertz Gold Plus Rewards biedrs. Sava profila informācijā esmu izvēlējies smēķētāju automašinas. Vai es saņemšu automašīnas, kurās drīkst smēķēt?
Nav nekādu izņēmumu, visas Hertz automašīnas ir nesmēķēšanas zonas.

Kā man izvairīties, lai no manis neiekasētu tīrīšanas izdevumus?
Saņemot automašīnu, pārbaudiet to pirms pametat mūsu stāvlaukumu. Ja Jūs atrodat pierādijumus par smēķēšanu, pieprasiet Hertz pārstāvi nodrošināt ar citu pieejamu automašīnu, vai arī pieprasiet, lai esošā tiek papildus iztīrīta. Ja Jūsu secinājumu nav iespējams nodot Hertz pārstāvim pa telefonu – informējiet personu stāvvietas kontrolpostenī.