Sīkdatnes

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Hertz tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Hertz tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Ekonomē līdzekļus - nomā ilgtermiņā!

715x207_LandingPage_AF (1).jpg

Vai Jums regulāri nepieciešama laba automašīna biznesa vai personīgajām vajadzībām? Vai Jums ir laiks savas personīgās vai biznesa automašīnas apkopšanai? Vai Jūs vēlaties vienkārši baudīt labu servisu un sen kāroto personīgo auto?

Jau vairāk kā 90 gadus Hertz ir automašīnu nomas līderis, kas spēj nodrošināt, lai Jūs varētu koncentrēties tikai uz Jums svarīgāko biznesā. Izvēloties Hertz par savu partneri, varat būt droši, ka esat izvēlējušies labāko, ērtāko un izdevīgāko sadarbības partneri.

Ilgtermiņa nomas laikā, kuras minimālais termiņš ir 6 mēneši, mēs piedāvājam automašīnas no jaunākajiem Toyota, Ford, Opel, VW, Mercedes Benz vai citu autoražotāju modeļiem.

Ja Jūsu automašīnu nepieciešams nomainīt, Jūsu autoparks ir par lielu, Jums nepieciešams cits automašīnas modelis vai Jums nepieciešama kāda papildus automašīna, mēs atradīsim tādu risinājumu, kāds būs Jums piemērotāks, un to visu var īstenot ar viena telefona zvana vai e-pasta palīdzību.

Aizmirstiet par problēmām ceļā, jo automehāniķa palīdzības 24 stundu serviss ir iekļauts cenā!

Sīkākai informācijai, lūdzam sazināties ar mums pa tel. +371 67224223 vai uz e-pastu: info@hertz.lv vai hertz@hertz.lv