Sīkdatnes

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Hertz tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Hertz tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Vai ceļojumi ir Jūsu biznesa sastāvdaļa?

715x207_Landing_v3.jpg

Ja Jūsu uzņēmuma darbība ir saistīta ar darba pienākumu veikšanu ārzemēs, mēs pievienosim Jūsu uzņēmumu Hertz korporatīvo partneru pulkam, piešķirot Jums īpašo Hertz globālo korporatīvo atlaižu numuru (CDP), kas būs identificēts tikai un vienīgi ar Jums.

Turpmāk, ja rezervēsiet Hertz auto Latvijā vai ārzemēs, ievadiet savu CDP numuru un Jums tiks piedāvātas visas tās priekšrocības, kas pienākas saskaņā ar Hertz globālo korporatīvo līgumu.

Hertz globālā korporatīvā līguma priekšrocības var izmantot visi attiecīgā uzņēmuma, kuram piešķirts CDP numurs, darbinieki gan biznesa, gan atpūtas braucieniem.

Ikviens korporatīvā uzņēmuma darbinieks var kļūt par  Hertz #1 Club Golddalībnieku, un tas nodrošina priekšrocības apkalpošanā Hertz autonomās pasaulē.

Pārliecienieties, vai starp Jūsu unņēmumu un Hertz autonomu jau ir noslēgts globālais korporatīvais līgums!

Ja vēlaties kļūt par Hertz korporatīvo partneri un/vai uzzināt ko vairāk par Hertz globālā korporatīvā līguma priekšrocībām, lūdzam sazinieties ar mums pa tel. +371 67224223 vai uz e-pastu: info@hertz.lv vai hertz@hertz.lv