Sīkdatnes

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Hertz tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Hertz tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Papildus aprīkojums

NeverLost® un Bluetooth: Automašīnas navigācijas sistēma palīdzēs Jums nokļūt, kur vien vēlēsities. Pat tad, ja būsiet apmaldījušies vai norūpējušies, ka nevariet atrast ceļu nepazīstamā apkārtnē, atļaujiet izcilajai Hertz NeverLost® sistēmai būt par Jūsu gidu. Ierīce noteiks, tieši kur Jūs atrodaties katrā konkrētā brīdī, un parādīs un pastāstīs, kā variet nokļūt tajā vietā, kuru izvēlējāties. Hertz NeverLost® izmanto globālo pozicionēšanas sistēmu (GPS), kurā ir ierīkoti gudri sensori, lai tādējādi iegūtu nepieciešamo precizitāti un spēju vadīt katrā pagriezienā.

Videoreģistrātors: Automašīnas videoreģistrātors palīdzēs Jums saglabāt atmiņā savu brīnišķo ceļojumu un dokumentēt notikumus. Jebkuru atgadījumu uz ceļa pat tumšā diennakts laikā videoreģistrātors fiksēs un ieraksts būs Jūsu aculiecinieks un aizstāvis. Iemūžinātie mirkļi 4 stundu garumā sekos Jums līdzi, ja iegādāsities attiecīgo datu nesēju (SD karti).

Aukstumkaste: Portatīvā aukstumkaste ļauj atdzesēt produktus ceļojuma laikā, kas Jums lieliski palīdzēs pārbraucienos vai ģimenes brīvdienās. Šī kompaktā un izturīgā ierīce ir līdzīga ledusskapim. Tā ir vienkārši pieslēdzama 12V pieslēgvietai automašīnā.

Bērnu paliktņi: Hertz nodrošinās ar piesprādzējamu paliktni, ko var lietot aizmugurējā sēdeklī bērniem, kas ir pārauguši bērnu sēdekļa izmērus. Piesprādzējamais paliktnis ir jālieto sēdēšanai, kas aprīkota ar drošības jostām, kas fiksē plecu un jostas daļas. Šādi sēdekļi ir jālieto bērniem, kas sver 18-36 kilogramus.

Zīdaiņu krēsliņi: Hertz nodrošinās ar zīdaiņu sēdekļiem automašīnā, ko lietot bērniem, kas ir jaunāki par vienu gadu un sver līdz 9 kilogramiem. Bērni neatbilst šim sēdeklīša tipam, ja tie ir smagāki par 9 kilogramiem vai ir garāki par 66 cm. Zīdaiņu sēdekļi ir jāievieto ar skatu uz aizmuguri. Šie sēdekļi ir speciāli veidoti tā, lai aizsargātu bērniņa kaklu, muguru un mugurkaulu.

Bērnu sēdekļi: Hertz nodrošinās ar ērtu automašīnas sēdekli bērniem, kas sver 8-18 kilogramus un ir augumā līdz 101 cm. Tie ir jānovieto ar skatu uz priekšu. Mēs iesakām vecākiem, kuru bērni ir izauguši no zīdaiņu sēdeklīša izmēriem, lietot sēdekļus ar skatu uz aizmuguri līdz laikam, kad bērns ir sasniedzis augstāko atbilstošā auguma un svara noteikumu, lai tad izmantotu sēdekli ar skatu uz priekšu.

Wi-Fi modems: Kapēc meklēt bezvadu interneta piekļuves punktu, ja vari to vienmēr paņemt sev līdz? Ar mūsu mobīlo Wi-Fi modemu Jūs viegli variet savietot savu planšeti, klēpjdatoru, viedtālruni vai spēļu konsuli     tīmeklim brīžos kad pārvietojaties - ļaujot Jums brīvi sērfot internetā, sazināties Skype, lejuplādēt un atskaņot neuztraucoties par milzīgiem rēkiniem.