Sīkdatnes

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Hertz tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Hertz tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Blue Shock Bike

029_E_WELLO_21_05_2014_foto_J_Vecbralis_www_SBAart_lv.jpg

Mēs, Blue Shock Bike, aktīvi darbojamies, lai veidotu un attīstītu elektrotransporta risinājumus Latvijā. Cenšamies iepazīstināt sabiedrību ar alternatīvās enerģijas pielietojamību un efektīvu lietošanu ikdienas vajadzībām.

Elektrodivritenis ir pirmais solis uz sabiedrības izpratni par elektrotransportu un tā priekšrocībām. Izstrādājam jaunus elektrodivriteņus, tiem paredzētus speciālus risinājumus, kā arī – ar elektrodivriteņiem un elektroautomašīnām saistītus infrastruktūras elementus, tādā veidā sagatavojot sabiedrību elektromobilitātes ienākšanai ikdienā.

Nebaidāmies spert ambiciozus un platus soļus, jo zinām, kas ir labākais un racionālākais risinājums Latvijai. Mūsu misija ir sabiedrībā popularizēt viedokli par to, ka cilvēcei nav jābūt atkarīgai no kādas noteiktas naftas valsts vai elektroenerģijas kompānijas, lai brīvi pārvietotos vai izmantotu elektroierīces.

Sniedzam noderīgu informāciju par to, kā ir iespējams neatkarīgi saimniekot, izmantojot inovatīvas metodes, un, kā – sekmēt alternatīvās enerģijas nozares attīstību kopumā.

Uzzini vairāk: blueshockbike.lv