Sīkdatnes

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, šī vietne izmanto sīkdatnes. Ja jūs turpināt pārlūkot Hertz tīmekļa vietni, nemainot savus sīkdatņu iestatījumus, mēs uzskatīsim, ka esat piekrituši saņemt visas Hertz tīmekļa vietnes sīkdatnes. Jūs varat jebkurā laikā mainīt savus sīkdatņu iestatījumus. Detalizētāka informācija .

Blue Shock Race

blueshockrace.jpg

Blue Shock Race mēs ticam, ka radām lieliskākos elektrokartingu risinājumus gan nomai, gan sportam. Elektrokartings ir visīsākais un pieejamākais veids kā izbaudīt pasaules superauto spējas uz savas ādās drošā un kontrolētā veidā. Izstrādātā elektro tehnoloģija nodrošina iespaidīgus paātrinājuma momentus un sajūtas.

Blue Shock Race elektrokartingu halles tiek veidotas, lai izglītotu sabiedrību par šīs tehnoloģijas priekšrocībām un vienlaikus palīdzētu tehnoloģiju adoptēt plašam patēriņam ilgtermiņā pārejot uz 100% atjaunojamo enerģiju.

Elektrokartingu halles ir iespējams uzstādīt pilnīgi jebkurās telpās, jo tās nav jāaprīko ar papildus skaņas izolāciju, izmešu ventilāciju, vai deg šķidruma glabāšanas sistēmām. Izbaudot šīs priekšrocības, kartingu halles ir iespējams padarīt par īstiem autosporta piedzīvojuma parkiem arī maziem bērniem, ko veiksmīgi savos projektos ir panākusi mūsu komanda radot franšīzes konceptu BSR kartingu halles.

Uzzini vairāk www.blueshockrace.com